Kuchyně a spotřebiče Gorenje

O NÁS

Kuchyně Gorenje - to je moderní design, který si ale může dovolit mladý pár, rodina s dětmi i babička s dědečkem. Díky zkušenostem našich designérů, kvalitnímu nábytku a sladění kuchyňské linky a spotřebičů jedné značky vznikají kuchyně na míru i těch nejnáročnějších zákazníků. Dopřejte si i Vy technologie provázané kulinářskou fantazií.

Kuchyňské spotřebiče Gorenje pracují v našich kuchyních již téměř sedmdesát let. V současnosti se již jedná o jednoho z předních evropských výrobců elektroniky s přibližně 10 000 zaměstnanci, který si za svou existenci vybudoval velmi silné mezinárodní renomé a spolupracuje i s celou řadou světových designérů. Celkem své produkty dodává Gorenje do více než 90 zemí po celém světě.

Vize společnosti stojí především na snaze ulehčovat spotřebitelům život prostřednictvím jejich výrobků, a to především v každodenních okamžicích. K tomu přispívají desítky let zkušeností a dovedností, technologické inovace a více než 400 patentů.

Významně také tato společnost klade důraz na design svých produktů, což dokazují i četná ocenění jako Red Dot Award a IF Design Award. Držitelem těchto prestižních ocenění se značka Gorenje stala dokonce několik let po sobě. Celkem Gorenje obdržela na čtyři desítky cen.

I proto je dnes značka Gorenje synonymem praktičnosti a stylu.